QUARTET LABYRINTH

Ансамбль народних музичних інструментів

«Граємо для Людей!»

Творчий шлях

Квартет Лабіринт біографіяСвої перші виступи, як колектив, Квартет «Лабіринт» почав на сцені Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського 2006-го року.

У 2007 році, випробовуючи свою майстерність, ансамбль взяв участь у міжнародному web-конкурсі «Golden trophy 2007» (Нью-Йорк) і став лауреатом ІІ премії.

Перший аудіозапис колективу відбувся 2 лютого 2008 року у Київському будинку звукозапису.

Наша участь у концертах (6 березня 2008 року – концерт, присвячений пам’яті Т. Г. Шевченка, який відбувся в малому залі НМАУ, концерт на сцені Київського палацу «Дітей та юнацтва» – 21 травня 2008 року, концерт на сцені Національної філармонії України в рамках концерту-фестивалю «ГРАЄ ДОМРА» – 2 квітня 2008 року) довела, що ми цікаві слухачам різного віку і різнобічних музичних вподобань.

З 12 березня 2008 року музиканти колективу є членами Асоціації діячів естрадного мистецтва України. А на ІІІ Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Київська студентська весна 2008» (20.05.2008 р.) колектив став володарем Гран-прі.

13 грудня 2008 року наша динамічна, цікава програма дала можливість ансамблю зайняти ІІ місце та отримати звання лауреата міжнародного конкурсу в Польщі (17 Miedzynarodowy festiwal muzyki akordeonowej w Przemyslu).

2009 рік виявився надзвичайно результативним для Квартету «Лабіринт». Було здійснено аудіозапис другої черги музичних творів у Республіканському будинку звукозапису.

9 травня колектив став володарем Гран-прі на міжнародному конкурсі «Вічний рух» в місті Дрогобичі, а 7 червня в Малому залі НМАУ ім. Чайковського відбувся сольний концерт ансамблю під назвою «Відлуння душі».

10-го липня квартет взяв Гран-прі на міжнародному конкурсі «Самородки 2009» у м. Севастополь та дав декілька сольних концертів, присвячених 120-ти річчю заснування балалайки.

У серпні 2009 року ансамбль взяв участь як почесний гість у міжнародному фестивалі народних інструментів «SULECZYNSKIE SPOTKANIA AKORDEONOWE» (м.Гданськ, Польща).

17 жовтня 2009 року Квартет «Лабіринт» відкриває серію концертів успішного проекту Music-review Weekend. З того часу і до сьогодні продовжується плідна творча співпраця з потралом академічної музики “Music-Review Ukraine”

У 2011 відбувся ювілейний Гала-концерт на сцені Великого залу НМАУ ім. П. І.Чайковського.

Колектив із задоволенням гастролює містами України, серед яких: Черкаси, Кіровоград, Суми, Ніжин, Луцьк, Севастополь.

Лабіринтівці є бажаними гостями в ефірі Національної радіокомпанії України.

Сьогодні квартет інтенсивно займається студійним аудіозаписом нового альбому. Іде плідна співпраця зі столичним саунд-продюсером Віктором Странніком, у процесі якої його рекордингова студія перетворилася на творчо-експериментальний полігон.